€ 0 to € 1.500.000

Našli sme 0 výsledkov. Zobraziť výsledky
Your search results

EXKLUZÍVNE na predaj, nádherná chata v obci Ráztočno, časť Remata – znížená cena!

€ 172.000
Ráztočno-Remata, Slovensko,
pridať do obľúbených
7665

Popis

Ponúkame exkluzívne na predaj nádhernú chatu, ktorá sa nachádza v jedinečnom horskom prostredí na pomedzí pohorí Žiar a Kremnických vrchov v obci Ráztočno, časť Remata, ktorá je centrom oddychu a pokoja nielen pre domácich.

Chata sa nachádza asi 15km autom od prekrásneho zámku Bojnice, ZOO Bojnice i kúpeľov Bojnice.
Len 25 km alebo 15 minút od chaty sa dostanete na D1 smer Banská Bystrica, či Bratislava, alebo opačným smerom na Trenčín.

1500m od chaty je železničná zástavka pre lokálku, ktorou sa dostanete za 20 minút na kúpalisko Turčianske Teplice, či za 40 minút na vlakovú stanicu Vrútky a potom do celého Slovenska.
Ak budete pokračovať ďalej od železničnej stanice prídete k horskému hotelu Remata, kde je možnosť navštíviť vonkajšie, či vnútorné kúpalisko, alebo si zahrať bowling, tenis, volejbal, alebo iné športové aktivity. Od horského hotela vedie turistická trať na skalu, ktorú miestni volajú Bralová skala, odkiaľ je prekrásny výhľad na okolie. Pre zimné aktivity sa v blízkosti nachádza lyžiarsky vlek.

Ponúkaná nehnuteľnosť pozostáva z:

1/ murovanej chaty o rozlohe 118 m2.
Na prízemí sa nachádzajú dve chodbičky. Spálňa, kuchyňa, obývačka, kúpeľňa s veľkým sprchovým kútom a wc. V kúpeľni je bojler na ohrev teplej vody a bodové osvetlenie. Celá táto časť bola zrenovovaná v r. 2015/2016 – výmena vodovodného i elektrického vedenia, nové plávajúce podlahy v izbách v kúpeľni a kuchyni bola položená nová dlažba, nové dvere, v jednej z chodbičiek sa nachádza aj kotol na elektrokúrenie PROTHERM, ktoré bolo komplet menené v r. 2019/2020, to zn. výmena potrubia, nové radiátory na prvom poschodí sa nachádzajú dve izby a kúpeľňa s rohovou vaňou a wc, celá rekonštrukcia poschodia bola robená v r. 2017/2018 – nové priečky, kúpeľňa, plávajúce podlahy, dvere. Na okraji pozemku sú inštalované nové elektrohodiny, 230/380V. Taktiež je tu napojenie na vodovodnú sieť. Po celom objekte je napojený senzor pohybu. Dva komíny prichystané na krb alebo piecku, ktorá dotvorí atmosféru chaty a dodá jej ten autentický pocit.

2/ hospodárskej budovy o rozlohe 32m2
V tejto murovanej budove sa nachádza letná kuchynka, komory, dielne a malá drevárnička, ktorá vám zabezpečí dostatočný úložný priestor na náradie a sladkú úrodu zo záhrady. Pod letnou kuchynkou je ešte malá pivnička.

3/ murovanej garáže o rozlohe 20 m2

4/ drevenej drevárne na uskladnenie dreva, zhotovenej v r. 2016

5/ pozemky o celkovej rozlohe 1512 m2, plus 94 m2 v prenájme od Lesy s.r.
Nehnuteľnosť je právne vysporiadaná a je vo vlastníctve jedného majiteľa. Malú časť pozemku vo vlastníctve majiteľa je ešte potrebné ohradiť.

Čistý horský vzduch, ticho, prechádzky v prírode, bicyklovanie, kúpanie, lyžovanie všetko hneď po ruke. Chata sa dá využiť na celoročné bývanie, predlžené víkendy, alebo ako skvelá investičná príležitosť, ponúka jedinečné oddychové miesto pre Vás i Vašich blízkych, ale aj množstvo aktivít v blízkom okolí. 

A to je len zlomok zo všetkých benefitov, ktoré Vám toto miesto ponúka. 

Príroda, ktorú si zamilujete:

Rekreačná oblasť Remata je veľmi obľúbená pre ľudí, ktorý hľadajú oddych a rekreáciu v prírode. Objavíte tu veľké množstvo možností, ako naplno využiť svoj voľný čas. Prechádzky, turistika, bicyklovanie, kúpanie, okrasné rybníky. Práve v strede týchto možností stojí chata, ktorú si práve prezeráte. Prezrite si fotodokumentáciu, ktoré sme pre vás pripravili a verím, že tu budete chcieť tráviť voľný čas s vašou rodinou a priateľmi.

Výhody v skratke

– Dobrá dostupnosť z každého kúta Slovenska
– Investičný potenciál 
– Nedostatok podobných nehnuteľností na trhu
– Množstvo možností využitia voľného času na relax a pohyb 
– Slnečné miesto v horskom prostredí
– Parkovanie v garáži
– Pripojenie k elektrickej sieti ( aj 380 W ) a verejnému vodovodu
– Rekonštrukcia chaty v rokoch 2015/ 2019, nové rozvody elektriky a vody, podlahy…
– Veľký pozemok 1512 m2 plus 91m2 v prenájme od Štátnych lesov
– Ovocné stromy a veľký orech na záhrade
– Slnečné miesto v strede hôr
– Rekreačné stredisko s všetkými benefitmi

Ak hľadáte takéto jedinečné miesto zavolajte a ja Vám rád zodpoviem na vaše otázky. Ak sa vám nehnuteľnosť bude páčiť, dohodneme si dátum a čas stretnutia na obhliadku.

Teším sa na stretnutie s Vami. 

Adresa: Ráztočno-Remata, Slovensko
Mesto:
Psč: 972 51
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť mapy Google
ID reality: 18652
Cena: € 172.000
Veľkosť: 118 m2
Property Lot Size: 1,512 m2
Izby: 2
Spáľne: 2
Kúpeľne: 2

Matej Vážan

1 Inzeráty

Kontaktujte ma

Prajete si rezervovať prehliadku?
Na súkromnú správu môžete odpovedať zo "SPRÁV" na stránke vášho konta.
  • Vyhľadávanie

    € 0 to € 1.500.000

Compare Listings