€ 0 to € 1.500.000

Našli sme 0 výsledkov. Zobraziť výsledky
Your search results

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom na slnečnom pozemku.

€ 39.000
Horná Ves, Slovensko,
pridať do obľúbených
72

Popis

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom na slnečnom pozemku o veľkosti 333 m2. Rodinný dom sa nachádza v zastavanej časti obce, prístup k domu vedie z miestnej komunikácie. Má dve podlažia, jedno obývateľné. Dom je postavený z pálenej tehly, okrem skladu v zadnej časti domu, ktorý je vystavaný z nepálenej tehly. Stavba je čiastočne podpivničená, zastrešená sedlovou strechou so škridlou. Dom je napojený na inžinierske siete: plynovod, vodovod, elektrické vedenie (220 V, 380 V).
Vykurovanie je ústredné, ktoré zabezpečuje takmer nový plynový kotol umiestnený v kúpeľni na stene a v kuchyni sporákom, na pevné palivo. Plastové okná sú osadené v kuchyni a v kúpeľni, v ostatných izbách sa nachádzajú okná pôvodné, drevené.

Dispozícia domu:
Vstupná časť domu tvorí zádverie, z ktorého vedie vstup do chodby. Z chodby je vstup do priestrannej prednej izby, kuchyne, špajze, kúpeľne a ďalšej izby, cez ktorú sa prechádza do spálne. V zadnej časti domu je pristavený sklad, za ním sa nachádza udržiavaná záhrada.

Dom je veľmi zachovalý. Nehnuteľnosť je využiteľná na trvalé bývanie, prípadne ako chalupa. predáva sa aj so zariadením.
V obci sa nachádza obecný úrad, pošta, základná škola I. stupeň, obchod s potravinami, reštaurácia.

Cena 39 000 €

Adresa: Horná Ves, Slovensko
Mesto:
Psč: 972 48
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť mapy Google
ID reality: 18626
Cena: € 39.000
Veľkosť: 75 m2
Property Lot Size: 333 m2

Matej Vážan

3 Inzeráty

Kontaktujte ma

Prajete si rezervovať prehliadku?
Na súkromnú správu môžete odpovedať zo "SPRÁV" na stránke vášho konta.
  • Vyhľadávanie

    € 0 to € 1.500.000

Compare Listings